Придбання нерухомості для вас: головний біль чи велика радість?

«Для мене це спосіб отримання регулярного прибутку» –  повідомляє нам наша клієнтка, яка 20 років проживає в Нью-Йорку і тепер після смерті чоловіка, вирішила придбати нерухомість в Україні.

«Нью-Йорк дуже активне місто, – продовжує вона, там всі люди постійно працюють, для того щоб  мати можливість сплачувати податки та нормально жити. В Києві, зовсім інший ритм життя – набагато спокійніший. Але екологія в Києві дуже погана, порівняно із Нью-Йорком. Питання екології влада Нью-Йорку вирішила шляхом встановлення на автомобілях додаткових фільтрів, які вбирають в себе вихлопні гази та інші шкідливі речовини.»

Варто зазначити, Клієнтка з Нью-Йорку звернулася до нашого бюро із запитом про надання юридичного супроводу щодо придбання вторинної нерухомості та майнових прав на новостворені об’єкти нерухомості у Києві та можливості розпорядження коштами, які вона отримала від продажу квартири у Нью-Йорку на території України.

При аналізі документів Клієнтки,  ми звернули увагу на те що у договорі купівлі-продажу квартири у Нью-Йорку, самою першої стрічкою зазначено: «Consult your Lawyer before signature this instrument should be used by Lawyer only!», що перекладається таким чином: «Проконсультуйтеся зі своїм юристом перед тим, як підписати цей інструмент, повинен використовуватись лише юристом!».

І ми запитали у Клієнтки: «Чи допомагає звернення до юриста в США,  уникненню проблем в майбутньому по укладеному правочину? І чи завжди практикується таке звернення? Клієнтка відповіла, що 100% так!

Добре, що так працює правова культура в інших розвинених країнах, сподіваємося, що рівень свідомості та довіри до національних юристів буде змінено з часом в кращу сторону.

 Наша Клієнтка довірилася нам і отримала повну консультацію з цих питань, залишилися задоволеною, наша співпраця продовжується.

Тому, якщо у вас виникають запитання щодо юридичного супроводу угод по придбанню нерухомості, майнових прав на новостворені об’єкти нерухомості, розраховуйте не тільки на удачу, а обов’язково проконсультуйтесь з вашим юристом або звертайтесь до Адвокатського бюро «Дворська і партнери». Перед придбанням нерухомості, ми проводимо:

  1. Правовий аудит документів по об’єкту нерухомого майна;
  2. Правовий аудит забудовника, генерального підрядника, компанії з управління активами, товарної біржі – у випадку придбання вами Форвардного контракту (деривативу);
  3. Правовий аудит договорів купівлі-продажу, форвардного контракту, купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості, купівлі-продажу фінансового інструменту і т.д.
  4. Юридичний супровід вирішення іпотечних кредитів, а також у разі відступлення прав вимог третім особам.
  5. Супровід укладення договорів у нотаріуса.
  6. Надаємо юридичний висновок по ризикам, умовам на які потрібно звернути увагу, працюємо із іншою стороною по приведенню контракту, договору до інтересів Клієнта та норм чинного законодавстсва згідно визначеної законодавством процедури для таких правовідносин.
  7. Готуємо документи та представляємо інтереси Клієнта у суді.

З нами легко тримати зв’язок за номером: +38 093 136 28 85

Електронною поштою: advokat@dvorska.com.ua

Ми знаходимося за адресою: м. Лівобережна, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 19, офіс 1203

Попередній запис на консультацію обов’язковий!