Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі скорочено – ОСББ) – юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна.

До 01 липня 2016 року, згідно положень Закону України №417 “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”, багатоквартирні будинки в Україні, повинні були створити ОСББ.

Для тих багатоквартирних будинків, які не створили ОСББ, органи місцевого самоврядування, повинні були призначити управляючі компанії на конкурсних засадах.

В той же, час процес створення нових ОСББ триває, співвласники об’єднуються для збереження свого спільного сумісного майна шляхом самостійного утримання та управління власним будинком через виконавчий орган його управління – Правління ОСББ, який очолює Голова правління.

Нормальне функціонування ОСББ, потребує постійної підтримки та допомоги таких спеціалістів, як адвокат, бухгалтер. Їх участь в організації діяльності та операційному управлінні бізнес-процесами ОСББ, є важливою та обов’язковою.

Серед юридичних питань, які є постійними в роботі ОСББ, це:

  • договірна робота із постачальниками комунальних послуг;
  • договірна робота із співвласниками житлових/нежитлових приміщень;
  • внесення змін до статутних документів ОСББ, включення в реєстр неприбуткових організацій, внесення змін до відомостей, які містяться в державному реєстрі;
  • підготовка протоколів чергових/позачергових засідань Правління, протоколів загальних зборів співвласників;
  • організація проведення загальних зборів та юридична підтримка;
  • юридична підтримка кадрової роботи ОСББ;
  • консультаційно-правові послуги з питань податкового, господарського, цивільного, земельного, житлового, адміністративного, трудового права;
  • претензійно-правова робота;
  • робота із боржниками по сплаті внесків на відшкодування витрат на утримання будинку та прибудинкової території;
  • переговори із представниками органів місцевого самоврядування, з керівниками постачальних організацій з питань об’єму, надання належної якості та вчасних комунальних послуг;
  • складення заяв/листів/клопотань/скарг/претензій юридичного характеру.

Своєчасне звернення до юриста у цих питаннях, є запорукою прийняття вірного рішення, та попередження негативних наслідків в роботі як Голови правління, та і діяльності ОСББ вцілому.

 Правова підтримка ОСББ включає  платні юридичні послуги, які можуть надаватися разово за Вашим зверненням або шляхом довготривалого співробітництва на умовах укладення договору на абонентське обслуговування.

Вартість послуг визначається Адвокатом, виходячи зі складності та об’єму послуги в кожному індивідуальному випадку окремо.

За отриманням консультації телефонуйте: +38 093 254 27 88 або завітайте до офісу за адресою: м. Лівобережна, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 9, офіс 1203.


Відгуки клієнтів:

Татьяна Петрівна Озимай

Громадська організація «Рада Голів ОСББ м. Бровари» вдячна Ірині Дворській за плідне співробітництво та професійну юридичну підтримку діяльності нашої організації, а також і діяльності ОСББ міста Бровари.

Хочемо відзначити високий рівень організаторських та професійних здібностей Ірини, щодо проведених нею семінарів та наданих юридичних консультацій для ГО «Рада Голів ОСББ м. Бровари», в тому числі з питань змін у податковому законодавстві, внесенню змін до статутних документів неприбуткових організацій, трудового законодавства, в частині складення трудових договорів, підготовки протоколів Правління, а також інших актуальних та важливих для ОСББ питань.

Ірина кваліфіковано та щиро вибудовує взаємовідносини із людьми, на семінарах приділяє увагу кожному учаснику, відповідаючи повно та конретно на поставлені запитання. Володіє гарними навиками застосування в роботі різних технічних засобів, які використовуються для проведення семінарів, комунікації в просторах інтернет ресурсу.

Надані Іриною юридичні консультації допомагають правильно та коректно вирішувати поточні питання у діяльності ОСББ.

З повагою,

Татяна Петрівна Озимай

Заступник Голови громадської організації  «Рада Голів ОСББ м. Бровари»

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить