02 лютого 2017 році відбувся одноденний семінар-практикум: “Навігатор важливих змін у трудовому законодавстві для підприємств ЖКГ. Ключові інструменти ефективного управління персоналом” в приміщенні Укрінформ по вул. Б. Хмельницького, 8/16.

 

Організатором заходу виступив Інститут Муніципального Менеджменту, за підтримки Громадської спілки “Асоціація управителів житла”.

В якості бізнес-тренера, мене було запрошено для виступу та проведення практикуму для учасників семінару з питань трудового законодавства та відповідних змін у законодавстві пов’язаному із проведенням перевірок державними органами контролю (нагляду) у сфері дотримання норм трудового права.

На семінарі-практикумі, ми розглянули такі важливі питання, як:

  1. Порядок проведення перевірок державними органами контролю (нагляду): строки, та порядок повідомлення, які документи має надати державний інспектор з питань праці;
  2. Права та обов’язки державного органу контролю (нагляду), а також права та обов’язки суб’єкта господарювання при перевірці;
  3. Відповідальність керівника, штрафи за КЗпП України, податкові наслідки;
  4. Ознаки “прихованих трудових відносин” і т.д.
  5. Розглянули судову практику із нагальних питань по трудовому законодавству та перевірок.

 Під час розгляду матеріалу від учасників надходили  запитання щодо практичного застосування норм трудового законодавства, розібрали на конкретних прикладах реальні ситуації щодо “прихованих” договорів.

Приємно було отримати зворотній зв’язок від учасників, щодо можливості взяти участь у такому цікавому та професійному заході.

До зустрічі у нових семінарах.

Також, слідкуйте за анонсами майбутніх семінарів із актуальних юридичних питань.

З питань отримання консультації по юридичним питанням або запрошення в якості бізнес-тренера, для участі у семінарі звертайтесь:
Tel. +38 067 501 66 15
+38 093 254 27 88
E-mail: iryna@dvorska.com.ua

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить