Татьяна Бардадымова

Как вы поступаете в ситуациях, когда есть должники, которые не хотят платить по договору, и всяческие переговоры не приводят к желаемому результату?

Забыть, простить, молиться и надеяться, что должник вернет долг по доброй воле или бороться? Но как бороться, если не знаешь с чего начать?

В этом вопросе, мы обратились в юридическую компанию «Дворська і партнери» и получили квалифицированную консультацию и реальную юридическую помощь.

Сотрудниками ЮК «Дворська і партнери» была проведена грамотная работа по составлению претензий в рамках досудебного урегулирования споров между юридическими лицами (поставщиком и покупателями).

Так как, досудебное урегулирование не дало никакого результата (ответчики попросту проигнорировали претензию),  ЮК «Дворська і партнери», предоставила услуги по составлению судебных исков на взыскание задолженности и отстаиванию интересов заявителя в суде.

Благодаря скрупулёзному, грамотному и профессиональному отношению к своей работе,  юристы ЮК «Дворська і партнери», уже на втором слушании, добились вынесения решения по полному удовлетворению иска! Долг благодаря работе по взысканию задолженности по решениям суда был возвращен в полном объеме.

Юристы ЮК «Дворська і партнери» показали реальную юридическую грамотность и знание по теме обращения.

Компания "Интер-Селл" желает  ЮК «Дворська і партнери» и управляющему партнеру Ирине Дворской, стабильности, процветания и масштабирования, не останавливаться на достигнутом, а также успехов в ее нынешних и будущих проектах.

В свою очередь, очень рекомендуем работать с надёжным партнером - юридической компанией «Дворська і партнери», по вопросам составления хозяйственных договоров, досудебного урегулирования споров, судебного представительства, а также выполнения решения суда в части взыскания задолженности.

Работая с  ЮК «Дворська і партнери» мы уверены в завтрашнем дне.

С уважением, главный бухгалтер ООО "Интер-Селл"

Серьогіна Катерина

Зверталася за юридичною допомогою до Ірини Дворської неодноразово. Завжди була задоволена результатом. Допомога надається в короткі терміни, дуже детально, точно, актуально та практично. 

Навіть, якщо  я зовсім нічого не розуміла з даного питання, то після наданої пані Іриною юридичної консультації, я впевнено можу назвати статті Закону та використати їх для подальшої роботи у своєму напрямку. Юридична допомога завжди потрібна, особливо, коли вона надається швидко та вичерпно.

Вдячна пані Ірині за блискавичне надання необхідної інформації та професійної консультації, на відшукання якої, в мене пішов би не один тиждень.

Швидко і якісно виконана робота - справжній козир у діяльності Ірини Дворської.

Щиро рекомендую Дворську Ірину, як професіонала у своїй галузі.

Пані Ірино, ми ваші  клієнти назавжди. З повагою, Катерина Серьогіна

Татьяна Петрівна Озимай

Громадська організація «Рада Голів ОСББ м. Бровари» вдячна Ірині Дворській за плідне співробітництво та професійну юридичну підтримку діяльності нашої організації, а також і діяльності ОСББ міста Бровари.

Хочемо відзначити високий рівень організаторських та професійних здібностей Ірини, щодо проведених нею семінарів та наданих юридичних консультацій для ГО «Рада Голів ОСББ м. Бровари», в тому числі з питань змін у податковому законодавстві, внесенню змін до статутних документів неприбуткових організацій, трудового законодавства, в частині складення трудових договорів, підготовки протоколів Правління, а також інших актуальних та важливих для ОСББ питань.

Ірина кваліфіковано та щиро вибудовує взаємовідносини із людьми, на семінарах приділяє увагу кожному учаснику, відповідаючи повно та конретно на поставлені запитання. Володіє гарними навиками застосування в роботі різних технічних засобів, які використовуються для проведення семінарів, комунікації в просторах інтернет ресурсу.

Надані Іриною юридичні консультації допомагають правильно та коректно вирішувати поточні питання у діяльності ОСББ.

З повагою,

Татяна Петрівна Озимай

Заступник Голови громадської організації  «Рада Голів ОСББ м. Бровари»

Арбузов Олександр
заступник головного редактора інтернет-порталу «Укррудпром»

Звернувся до Ірини за допомогою у досить непростій справі.

Колекторська компанія з грубими порушеннями продала нашу квартиру своєму же співробітнику і почала пропонувати викупити нашу же квартиру за суму набагато більшу заборгованості.

Після мого звернення до суду колектори почали вчиняти інші провокаційні дії, зокрема намагалися через суд зареєструвати замість мене нового власника як учасника ОСББ.

Ірина дуже якісно провела підготовку до розгляду справи і дуже фахово  представляла інтереси у суді.

Крім професійних якостей Ірина ще й прекрасна людина.

І якщо у вас виникне потреба у юридичній допомозі – звертайтесь до Ірини.

З повагою, Олександр Арбузов

для замовлення консультації заповніть реєстраційну форму:

або телефонуйте за номером: +38 067 501 66 15; +38 093 254 27 88